Rekuperatory AerisNext

Jednostki rekuperacji AerisNext to urządzenia o wysokiej klasie energooszczędności, które jednocześnie zachowują doskonałe parametry wydajności pracy. Rekuperatory tego producenta są dobrym wyborem do domów jednorodzinnych, szczególnie dla osób, które planują samodzielny montaż urządzenia. Zobacz rekuperatory Aerisnext w ofercie COMFORT Technology i wybierz jednostkę dopasowaną do potrzeb Twojego domu.

Nowa generacja rekuperatorów Aerisnext w COMFORT Technology

Nasza oferta to przede wszystkim najnowsza generacja rekuperatorów marki AerisNext. Urządzenia tego producenta są dostępne na polskim rynku od ponad 10 lat. Holenderscy inżynierowie dbają o to, aby utrzymać ponad 75-letnią tradycję produkcji central wentylacyjnych przy jednoczesnym zastosowaniu najnowocześniejszych technologii w swoim sprzęcie.

Rekuperatory Aerisnext spełniają normy wydajności termicznej zgodnie z normą PN-EN 13141-7:2010. Zachowują swoją sprawność na poziomie 94% co jest jednym z lepszym wyników, jeśli chodzi o dzisiejsze rekuperatory domowe. Można powiedzieć, że rekuperatory Aerisnext są podstawowym ogniwem nowoczesnych systemów wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła dla domów.

Rekuperatory Aerisnext – czym się wyróżniają?

Rekuperatory marki AerisNext to połączenie wieloletniej tradycji, nowoczesnych technologii oraz najwyższej klasy efektywności energetycznej. Kilka zalet wyróżniających centrale wentylacyjne tego producenta to:

  • sprawność przeciwprądowego wymiennika ciepła na poziomie do 94%,
  • intuicyjny system programowania i regulacji pracy rekuperatora,
  • wytrzymała obudowa poliwęglanowa z klapą zabezpieczającą,
  • wysoki poziom energooszczędności,
  • cicha praca – rekuperatory Aerisnext generują hałas na poziomie do 34 dB,
  • doskonały poziom wydajności wentylacyjnej centrali,
  • opcja podłączenia do rekuperatora gruntowego wymiennika ciepła,
  • filtry wysokiej klasy filtracji (F7 – dobre dla alergików).

To tylko kilka czynników determinujących opłacalność zakupu rekuperatora Aerisnext. W naszej ofercie na stronie COMFORT Technology znajdziesz wiele modeli jednostek wentylacyjnych tej marki. To urządzenia dedykowane do energooszczędnych domów, gdzie liczy się nie tylko odzysk ciepła, ale także wilgoci. Proponujemy też wersje rekuperatorów Aerisnext z entalpicznym wymiennikiem ciepła (ERV), który jest odporny na zagrzybienie oraz zamarzanie. Szczelna konstrukcja gwarantuje długą żywotność urządzenia oraz brak ryzyka przenoszenia zapachów i gazów.

Wysoki poziom filtracji powietrza w rekuperatorach AerisNext – postaw na jakość!

Jeśli chcesz zamontować w swoim domu naprawdę wydajną jednostkę wentylacyjną, koniecznie postaw na jeden z wielu dostępnych modeli rekuperatorów AerisNext. W Comfort Technology kupisz dwie popularne wersje jednostek z oznaczeniami 350, 450 i 600. Taki sprzęt jest w standardzie wyposażony w filtry G4. Jako opcja na zimę producent w swojej ofercie posiada filtry klasy F7 które gwarantują idealnie czyste powietrze w domu. Co więcej, do rekuperatora AerisNext można podłączyć system inteligentnego sterowania domem w systemie KNX dokupująć moduł.