Rekuperatory Defro

Chcesz kupić rekuperator najwyżej jakości? W ofercie naszego sklepu COMFORT Technology znajdziesz innowacyjne systemy wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Rekuperatory Defro to połączenie wieloletniej tradycji firmy oraz najlepszych podzespołów do rekuperacji, co jest gwarancją wysokiego poziomu wydajności działania jednostki wentylacyjnej. Poznaj modele rekuperatorów Defro i wybierz jeden z dostępnych modeli do swojego domu!

Jakie są zalety rekuperatorów Defro?

Zanim zdecydujesz się na zakup rekuperatora Defro, koniecznie poznaj wszystkie atuty jednostki wentylacji mechanicznej od tego producenta. Kilka cech wyróżniających rekuperację marki Defro to:

  • dotykowy panel sterowania do montażu na ścianie w domu w standardzie,
  • 3 letnia gwarancja w przypadku montażu przez firmę z autoryzacją – takiej jak Nasza,
  • wbudowana modulowana nagrzewnica wtórna,
  • dostępne wymienniki przeciwprądowe HRV i ERV  lub obrotowy,
  • energooszczędne wentylatory EC,
  • odzysk ciepła na poziomie nawet do 86%,
  • opcjonalnie dostęp do sterowania mobilnego,

 

Inwestycja w rekuperację Defro z odzyskiem ciepła to dobry pomysł, szczególnie jeśli zależy CI na utrzymaniu perfekcyjnych warunków do życia we wszystkich pomieszczeniach. Co więcej, jednostki rekuperacji Defro gwarantują niskokosztową pracę systemu wentylacji przez wiele lat. 

Kolejnym atutem jest cicha praca rekuperatora dzięki dodatkowej warstwie izolacji obudowy. Rekuperatory Defro można montować na podłodze lub bezpośrednio na ścianie przy użyciu dedykowanych uchwytów.

Warto też dodać, że rekuperacja Defro ma wbudowany zawór Bypass, który gwarantuje świeże i chłodne powietrze w okresie letnim.

Rekuperacja Defro – bezpieczeństwo i komfort

Interesuje Cię oszczędność energetyczna w okresach grzewczych? W takim razie potrzebujesz wydajnego rekuperatora z odzyskiem ciepło. Gwarantem wydajności będzie centrala wentylacyjna Defro sklasyfikowana w normie efektywności energetycznej A i spełnia warunki czystego powietrza.

Montaż rekuperatora Defro jest prosty, dlatego możesz przeprowadzić prace instalacyjne na własną rękę, bez pomocy specjalistów otrzymując przy tym 2 letnią gwarancję. Jednostki tej marki są wykonane z wysokogatunkowej stali wraz z przyłączami dopasowanymi do standardu rekuperatora. W standardzie rekuperatory Defro mają dołączone filtry M5 . Jako opcja filtry węglowe M5 i filtr F7, co gwarantuje idealną ochronę przed zanieczyszczeniami, bakteriami oraz smogiem. 

Innowacyjne rekuperatory Defro – wybierz model dopasowany do swoich potrzeb!

Oferta COMFORT Technology to wiele modeli rekuperatorów Defro z wymiennikiem obrotowym lub przeciwprądowym do wyboru. Wszystkie dostępne jednostki wyróżniają się wysoką klasą energooszczędności, automatycznym zaworem Bypass oraz wydajnością sięgającą nawet do 1200 m3/h.

Jeśli szukasz rekuperatora, który w 100% sprosta Twoim oczekiwaniom, koniecznie wybierz jednostki marki Defro. Większość modeli można doposażyć w czujnik CO2 oraz czujnik wilgotności, dzięki czemu sposób pracy rekuperatora można jeszcze lepiej dostosować do warunków panujących w domu.

Wybierz rekuperatory Defro i doceń solidną konstrukcję, tanie filtry i wysoki poziom wydajności wentylacyjnej w jednym urządzeniu.