Na rynku jest wielu producentów dostarczających nowoczesne jednostki wentylacyjne dla domów i nie tylko. Jednym z nich jest Thessla Green. Rekuperatory tego producenta możesz zamówić w naszej firmie, zyskując jednocześnie gwarancję na sprzęt oraz wysokiej kultury pracy zamontowanej jednostki. Urządzenia Thessla Green to sprzęt stworzony z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, które zostały opracowane przez indywidualnie stworzony zespół badawczy Thessla Green. Zobacz naszą ofertę i zamów rekuperator Thessla Green do montażu w swoim domu.

Nowoczesne rekuperatory Thessla Green – nowoczesna technologia, w którą warto zainwestować!

Zastanawiasz się nad zakupem rekuperatora do swojego domu i nie masz pewności czy urządzenia Thessla Green spełnią Twoje oczekiwania? To sprzęt, który został stworzony przez wykwalifikowanych, ambitnych projektantów z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Urządzenia tej marki są uznawane za produkty najwyższej jakości w swojej kategorii rynkowej.

Ciekawostką jest technologia 3D CAD/CAM wykorzystywana do produkcji rekuperatorów Thessla Green. W tym przypadku maszyny CNC precyzyjnie tną wszystkie elementy konstrukcyjne, dzięki czemu te są zespolone ze sobą wręcz w perfekcyjny sposób. To gwarancja niezawodnej jakości tych produktów z zachowaniem stosunkowo niskich cen zakupu.

Wyróżniki rekuperatorów Thessla Green – to musisz wiedzieć!

Zanim zdecydujesz się zamówić rekuperator marki Thessla Green do swojego domu, koniecznie przeanalizuj nie tylko ceny urządzeń, ale także dostępne funkcje. Kilka opcji, jakimi wyróżniają się jednostki wentylacyjne tego producenta to:

  • kontrola filtrów AFC – rzeczywisty poziom zabrudzenia filtrów na podstawie ciśnienia,
  • odzysk wilgoci zimą, osuszanie latem w przypadku wyboru modelu Enthalpy,
  • wysoki poziom sprawności, dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu zarządzania energią,
  • obudowa, która eliminuje występowanie mostków cieplnych.
  • jako jedyny producent oferuje nagrzewnicę wtórną w modelu z wymiennikiem entalpicznym (Enthalpy),

To tylko kilka cech wyróżniających dla rekuperatorów marki Thessla Green. Jeśli już planujesz zakup jednego z dostępnych modeli rekuperatorów od tego producenta, koniecznie przejrzyj naszą pełną ofertę i sprawdź specyfikację każdego modelu. Dopiero wtedy będziesz w stanie wybrać jednostkę, która w 100% nadaje się  do Twojego domu oraz spełnia Twoje oczekiwania.

Wydajne i bezpieczne – rekuperatory Thessla Green

Nie czekaj i zamów rekuperatory Thessla Green z naszej oferty. W Comfort Technology proponujemy wyłącznie sprawdzone urządzenia od renomowanych producentów – właśnie takich, jak ten. Wystarczy, że wyślesz zapytanie przez formularz kontaktowy, a nasi specjaliści przygotują najlepszą ofertę dla Ciebie. Jeśli wybierzesz Thessla Green, zawsze będziesz mieć pewność, że rekuperacja pracuje wydajnie, cicho i bezpiecznie.