Vallox to producent rekuperatorów z wieloletnim doświadczeniem sięgającym do 1971 roku. Obecnie firma produkuje nawet kilkadziesiąt tysięcy rekuperatorów rocznie i jest znana na rynku europejskim oraz azjatyckim. W Comfort Technology chcemy dostarczać dla naszych klientów wyłącznie najlepsze rozwiązania na rynku. Z tego względu przygotowaliśmy ofertę na rekuperatory Vallox. Zobacz modele rekuperatorów dostępne w sprzedaży i wybierz jednostkę do swojego domu.

Jednostki rekuperacji Vallox – najwyższa jakość wykonania i gwarancja funkcjonalności!

Nowoczesne rekuperatory Vallox to sprzęt, który nie ma wstępnej nagrzewnicy. Montując rekuperatory tego producenta, zyskujesz pewność, że energia elektryczna nie będzie bez potrzeby wykorzystywana podczas pracy rekuperacji. Firma Vallox stawia na kompleksowe rozwiązania i wraz ze sprzedawanym sprzętem udostępnia zdalne wsparcie techniczne.

Jeśli chodzi o rekuperatory Vallox, warto wskazać na trzy aspekty wyróżniające urządzenia tej marki, a mianowicie:

  1. Dostęp do serwisu Cloud MyVallox – przez przeglądarkę internetową można wygodnie kontrolować działanie wentylacji z dowolnego miejsca na ziemi. W ramach funkcjonalnej aplikacji przeglądarkowej można też analizować statystyki obejmujące stan techniczny wentylacji. To też dodatkowe wsparcie techniczne, które przydaje się przy ewentualnych awariach lub problemach z pierwszym uruchomieniem jednostki.

  2. Wygodny panel sterowania – firma Vallox wraz z rekuperatorami daje dostęp do prostego panelu sterowania, który jest łatwy w obsłudze. Przez panel sterowania można wygodnie ustalać tryb pracy rekuperatora.

  3. Wiele możliwości rozszerzenia instalacji wentylacji – rekuperatory Vallox można podłączyć do oddzielnego włącznika, np. dla kominka.

Nowością w ofercie są rekuperatory z wymiennikiem ciepła Metalpic. To wymiennik entalpiczny przeciwprądowy, który jest łatwy w czyszczeniu oraz wyjątkowo wydajny. Dodatkowo odzyskuje wilgoć z powietrza wyciąganego, dzięki czemu utrzymanie optymalnych warunków w pomieszczeniach jest znacznie łatwiejsze. Jeśli chcesz mieć pewność, że jednostka rekuperacji sprosta Twoim oczekiwaniom, koniecznie postaw na jeden z modeli dostępnych w ofercie naszego sklepu Comfort Technology.

Nowoczesne technologie w rekuperatorach Vallox – to warto wiedzieć!

Jest kilka cech wyróżniających rekuperatory Vallox. To nie tylko wysoka jakość wykonania i wydajne podzespoły. Na uwagę zasługują także takie elementy, jak: brak nagrzewnicy wstępnej, zastosowanie wymiennika ciepła Metalpic z odzyskiem ciepła sięgającym do 90% oraz modulowany zawór byPass.

Warto też dodać, że niektóre rekuperatory Vallox mają wbudowaną technologie NDIR, która pozwala na płynną regulację pracy wentylatorów, zależnie od zapotrzebowania. Serdecznie polecamy jednostki rekuperacji marki Vallox – to sprzęt produkowany przez markę z ponad 50-letnim doświadczeniem.