Innowacyjne, ekologiczne i nowoczesne. Takie właśnie są rekuperatory  ReQnet / Izzi. To najnowocześniejsze urządzenia na rynku, które znajdują zastosowanie zarówno w domach, jak i budynkach użytku publicznego. Chcesz szerzej poznać ofertę tego producenta i zdecydować się na konkretny model rekuperatora ReQnet / Izzi? W takim razie sprawdź, co przygotowaliśmy w ofercie sklepu Comfort Technology.

Najnowocześniejsze rekuperatory na rynku – ReQnet / Izzi w ofercie Comfort Technology!

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest zastosowanie nowoczesnych technologii w praktyce. Producent rekuperatorów ReQnet / Izzi również dba o to, aby urządzenia dostępne w sprzedaży były połączeniem najwyższej jakości wykonania, funkcjonalności oraz energooszczędności. W jednostkach rekuperacji ReQnet / Izzi znajdziesz moduły inteligentnego sterowania, które można zespolić z domowym systemem smart home. To znacznie ułatwia korzystanie z rekuperatora na co dzień.

Czym jeszcze wyróżniają się jednostki rekuperacji ReQnet / Izzi? To przede wszystkim:

  • wbudowane moduły sterowania Wi-Fi,
  • czujniki CO2, H2O w wybranych modelach w standardzie,
  • rozbudowana automatyka,
  • ultraciche wentylatory EC,
  • piankowa izolacja obudowy bez mostków cieplnych,
  • wysokiej jakości podzespoły i obudowa, wykonane m.in. ze stali nierdzewnej.

Można śmiało powiedzieć, że rekuperatory ReQnet / Izzi to najwyższej klasy sprzęt służący do wentylacji mechanicznej domów i budynków użytku publicznego. Ich użytkowanie odbywa się w pełni automatycznie, co oznacza, że domownicy nie muszą w żaden sposób ingerować w sposób działania raz uruchomionego systemu.

Co więcej, rekuperacja ReQnet / Izzi wyróżnia się wysokim poziomem filtracji powietrza nawiewanego do domu. Filtry stosowane w modelach rekuperatorów tego producenta to przede wszystkim wkładki antysmogowe i profesjonalne filtry węglowe, które są w stanie wyłapywać nawet alergeny. 

Systemy inteligentnego sterowania rekuperatora obejmują zaimplementowane czujniki wilgotności oraz dwutlenku węgla, co pozwala na dostosowanie sposoby pracy rekuperatora do potrzeb domowników.

Rekuperatory ReQnet / Izzi – jakie proponujemy w Comfort Technology?

Jest kilka modeli, które można kupić praktycznie od ręki w naszym sklepie internetowym. W Comfort Technology dbamy o zadowolenie naszych klientów, proponując wyłącznie najlepsze na rynku rekuperatory ReQnet / Izzi. Jeśli szukasz naprawdę wydajnego rekuperatora, koniecznie wybierz jeden z modeli dostępnych w ofercie Comfort Technology.

Wymienniki ciepła zastosowane w rekuperatorach tego producenta gwarantują wysoki poziom odzysku ciepła. Dodatkowo wersje z wymiennikiem entalpicznym i membraną polimerową są w stanie odzyskać wilgoć z powietrza wywiewanego z domu. Rekuperatory ReQnet / Izzi to gwarancja idealnie czystego powietrza w pomieszczeniach, a to wszystko za sprawą podwójnej filtracji powietrza nawiewanego. 

Zainwestuj w rekuperator ReQnet / Izzi. To sprzęt, który może pracować w trybie inteligentnym ograniczając Ciebie tylko do wymiany filtrów.