Rekuperatory Prana

Interesują Cię nowoczesne rekuperatory ścienne Prana? To najlepsze na rynku rekuperatory decentrale. Poznaj ofertę rekuperatorów Prana, dostępnych w Comfort Technology i złóż zamówienie na wybrany model jednostki rekuperatora.

Nowoczesne rekuperatory Prana – gwarancja bezpieczeństwa

Rekuperator Prana daje możliwość oddychania świeżym i czystym powietrzem w całym domu oraz pozbycia się nadmiaru wilgoci. Rekuperatory Prana montowane są bezpośrednio w ścianach zewnętrznych budynku. Trzeba jednak pamiętać o zachowaniu ok. 2 stopni nachylenia względem budynku, aby skropliny z rekuperatora mogły swobodnie spływać na zewnątrz. 

Rekuperator Prana Origami – nowość, w którą warto zainwestować

Nowością w ofercie rekuperatorów Prana jest model Origami. Niezależnie od wybranej wersji tego modelu rekuperator gwarantuje wysoką wydajność nawiewu z możliwością uruchomienia trybu BOOST, skuteczność na poziomie ponad 90% oraz stosunkowo niewielki pobór mocy.

Pozostałe cechy wyróżniające rekuperatory Prana to:

  • w jednym pomieszczeniu montujemy tylko jeden rekuperator który nawiewa i wyciąga powietrze,
  • sterowanie z aplikacji lub przez pilot dołączony w zestawie,
  • prosty sposób podłączenia rekuperatora to standardowej instalacji o napięciu 230 V,
  • miedziany wymiennik ciepła w obudowie,
  • maksimum bezpieczeństwa pracy bez ryzyka występowania grzybicy i zawilgoconych okien w domu,
  • niewielki maksymalny próg hałasu na poziomie 50 dB,

 

Zasada działania rekuperatorów Prana jest prosta. Ciepłe powietrze wyprowadzane z wnętrza domu ogrzewa jednocześnie zimne, nawiewane z zewnątrz. To działa w dwie strony, gdyż latem chłodne powietrze z wnętrza pomieszczenia obniża temperaturę powietrza nawiewanego do środka domu. 

Komfortowe i bezawaryjne – rekuperatory Prana w ofercie COMFORT Technology

Zamawiając u nas rekuperator Prana, zyskujesz pewność, że jednostka będzie sprawnie działać przez wiele lat. Dodatkowo producent gwarantuje prosty montaż, dzięki czemu można na własną rękę zdecydować się na zakup i montaż rekuperatora. Okres gwarancyjny trwający 2 lata to standard, jeśli chodzi o rekuperatory Prana. Dodatkowo konstrukcja i przemyślane rozwiązania gwarantują bardzo łatwą konserwację oraz serwis.

Nie czekaj i zdecyduj się na jeden z wielu dostępnych modeli rekuperatorów Prana. W COMFORT Technology zamówisz jednostki będące połączeniem ceny adekwatnej do jakości wykonania urządzenia.

Postaw na sprawdzone rozwiązania i zamów jeden z modeli rekuperatorów Prana Origami. W standardzie urządzenia są wyposażone w sterownik do pilota zdalnego sterowania oraz moduł umożliwiający połączenie systemu z aplikacją mobilną. Dzięki temu możesz wygodnie zarządzać pracą rekuperatora nawet po wyjściu z domu.