Interesuje Cię inwestycja w system wentylacji do domu lub mieszkania? W takim razie postaw na sprawdzone rozwiązania. Wybierz rekuperatory Wanas, które są dostępne w ofercie naszej firmy. To sprzęt wysokich lotów, który wyróżnia się wydajnością, kulturą pracy oraz ceną adekwatną do jakości wykonania urządzenia. Sprawdź, jakie jednostki rekuperacji Wanas znajdziesz w naszej ofercie i dlaczego warto je wybrać.

Co wyróżnia rekuperatory Wanas? Najważniejsze informacje o jednostkach wentylacyjnych

Nowoczesne rekuperatory Wanas to jednostki, które mają do wyboru pionowy (V) układ króćców, poziomy (H) oraz modele podwieszane (F).  do stropu. Dodatkowo system zastosowany w tych rekuperatorach gwarantuje wysoki poziom wydajności odzysku ciepła z całej nieruchomości przy minimalnym zużyciu energii. Wybierając rekuperatory Wanas oszczędzasz przede wszystkim na rachunkach za ogrzewanie domu.

Rekuperatory marki Wanas wyróżniają się przede wszystkim:

  • różne warianty do wyboru, np. lewy lub prawy,
  • automatyczna nagrzewnica,
  • solidna i niepalna konstrukcja,
  • nowoczesny sterownik z opcją przyłączenia czujników wilgoci,
  • wysoki poziom energooszczędności,
  • automatyczny zawór Bypass,
  • algorytmy zabezpieczające jednostkę przed zamarzaniem i przepięciami prądowymi.

Teraz już wiesz, dlaczego warto wybrać rekuperatory Wanas do domu lub mieszkania. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze jednostki do swojej nieruchomości, skontaktuj się z nami – otrzymasz wycenę i doradztwo.

Praktyczność, nowoczesność i funkcjonalność – rekuperatory Wanas

Urządzenia wentylacyjne marki Wanas to sprzęt, który został stworzony z myślą o w pełni automatycznej pracy z możliwością łatwej zmiany ustawień pracy jednostki. Producent tworzy rekuperatory tak, aby zagwarantować użytkownikom: komfort, łatwość obsługi oraz optymalne warunki panujące w pomieszczeniach mieszkalnych.

Uwaga! Wanas to polski producent rekuperatorów!

Dostępne modele rekuperatorów Wanas służą do wentylowania budynków o powierzchni od 50 m2 do 320 m2 – dotyczy to zarówno mieszkań, jak i domów jedno- lub wielorodzinnych. Nie czekaj i zamów rekuperator marki Wanas. Postaw na niskie zużycie energii elektrycznej, wysoki poziom sprawności oraz możliwość zdalnego sterowania urządzeniem z poziomu komputera lub smartfona.