Alnor to polska firma, która zajmuje się produkcją oraz dystrybucją rekuperatorów i klimatyzacji. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wyłącznie najlepsze rekuperatory od tego producenta. Chcesz dowiedzieć się, dlaczego warto postawić na markę Alnor i zainstalować jednostkę rekuperacji stworzoną przez inżynierów tej firmy z wieloletnim doświadczeniem? W takim razie zobacz modele proponowane w naszej ofercie i przekonaj się, że warto zainwestować w sprawdzoną jednostkę wentylacyjną.

Czym wyróżniają się rekuperatory Alnor?

Jeśli chodzi o jednostki rekuperacji mechanicznej marki Alnor, warto zaznaczyć, że są to przede wszystkim modele stworzone z myślą o zastosowaniu w domu. Bez problemu można je zamontować na własną rękę, dzięki prostej instrukcji obsługi i montażu. Kluczowe wyróżniki rekuperatorów Alnor, które zachęcają do inwestycji właśnie w te jednostki to:

  • wysoki poziom odzysku ciepła – model ALNOR SlimAir 500 Entalpiczny osiąga wartość nawet do 91% skutecznego odzysku ciepła,
  • doskonały poziom odzysku wilgoci – nawet do 87%,
  • wyjątkowo lekkie konstrukcje rekuperatorów – niektóre modele ważą mniej niż 40 kilogramów,
  • możliwość zainstalowania dodatkowych modułów sterujących,
  • łatwa wymiana filtrów – także na własną rękę,
  • nowoczesna i wytrzymała obudowa wykonana z polipropylenu spienionego,
  • doskonałe wartości izolacji termicznej oraz akustycznej obudowy – dzięki temu rekuperator pracuje cicho,
  • odpływy skroplin zaprojektowane tak, aby woda zawsze była skutecznie odprowadzana z rekuperatora,
  • wbudowany automatyczny system byPass ze sterownikiem.

To tylko kilka istotnych wyróżników rekuperatorów Alnor, które sprzedajemy w naszym sklepie internetowym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, możesz przejrzeć dokładną specyfikację wybranego modelu z oferty lub porozmawiać z naszym ekspertem. Wspólnie dobierzemy jednostkę rekuperatora Alnor do Twoich potrzeb i preferencji.

Nowoczesne rekuperatory Alnor w ofercie Comfort Technology

Nasza propozycja to kilka ciekawych modeli rekuperatorów, a także dodatkowy osprzęt, dzięki któremu korzystanie z systemu rekuperacji jest o wiele wygodniejsze. Oprócz rekuperatorów proponujemy też nagrzewnice elektryczne oraz panel sterownia LCD. U nas zamówisz też dedykowany sterownik, dzięki któremu zaczniesz zarządzać systemem rekuperacji domowej przez aplikację mobilną podłączoną do systemu smart home.

Wszystkie wymienione modele w ofercie różnią się między sobą przede wszystkim wydajnością liczoną w m3/h. Modele rekuperatorów Alnor mają wbudowane wentylatory EC, które są energooszczędne, a to przekłada się na wyjątkowo tanią eksploatację systemu rekuperacji w domu. Nie czekaj! Postaw na sprawdzone rekuperatory Alnor, złóż zamówienie i zajmij się samodzielnym montażem jednostki – w przypadku urządzeń tego producenta to naprawdę proste.