Firma Zehnder to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w zakresie produkcji systemów wentylacyjnych. Rekuperatory Zehnder są doceniane przez konsumentów w całej Europie. Głównie za wysoką jakość i precyzję wykonania, niezawodność oraz skuteczność działania. Chcesz dowiedzieć się więcej o rekuperatorach marki Zehnder, zanim podejmiesz ostateczną decyzję o złożeniu zamówienia na konkretny model? Zobacz ofertę Comfort Technology i poznaj parametry jednostek dostępnych w sprzedaży.

Jednostki rekuperacji Zehnder – postaw na jakość i funkcjonalność!

Każdy, kto planuje montaż rekuperacji w domu powinien wziąć pod uwagę możliwość zakupu rekuperatora Zehnder. To wysoce wydajny sprzęt, a modele z serii ComfoAir Q są nową generacją centrali wentylacyjnych. Wyróżniają się: wydajnością, cichą pracą oraz inteligentnym działaniem, dzięki czemu można zaoszczędzić sporo energii elektrycznej na codziennej eksploatacji rekuperatora.

Wybierając jednostki rekuperacji Zehnder ComfoAir Q zyskujesz pewność, że praca wentylacji w domu będzie komfortowa, a dodatkowo zyskasz gwarancję wysokiego poziomu odzysku ciepła połączonego z niesamowicie niskim zużyciem energii. 

Rekuperatory Zehnder ComfoAir Q gwarantują maksimum komfortu cieplnego oraz utrzymanie optymalnych warunków w każdym pomieszczeniu podłączonym pod system rekuperacji mechanicznej.

Czym wyróżniają się rekuperatory Zehnder ComfoAir Q?

Jest kilka szczególnych powodów, dla których warto zdecydować się na rekuperatory marki Zehnder. To przede wszystkim:

  • centrale wentylacyjne o wysokim poziomie wydajności,
  • prosty i szybki montaż,
  • zalety prawo i lewostronnego połączenia w jednym urządzeniu,
  • dostęp do kreatora uruchomienia systemu, dzięki czemu po poprawnym montażu można uruchomić rekuperator w trzech krokach,
  • innowacyjny, bardzo duży wymiennik ciepła w kształcie diamentu, który pozwala na lepszy odzysk ciepła oraz gwarantuje mniejsze opory powietrza,
  • nowoczesna technologia zapewnia cichą pracę,
  • wbudowane systemy bilansowania ilości nawiewanego i wywiewanego powietrza,
  • w pełni modulowana nagrzewnica wstępna.

Warto też dodać, że rekuperatory Zehnder posiadają różne sterowniki, które ułatwiają włączanie systemu oraz jego monitorowanie według własnych preferencji. Nowym modelem dostępnym w sprzedaży jest rekuperator Zehnder ComfoAir Flex 250. To jednostka, która ma regulowane króćce przyłączeniowe pozwalające na montaż sufitowy, a dodatkowo z opcją przezbrojenia jednostki w wersję prawo lub lewostronną. W tym urządzeniu producent zastosował wymiennik krzyżowo-przeciwprądowy oraz modulowany zawór byPass.

Centrale wentylacyjne Zehnder – zamów od ręki w Comfort Technology!

Jeśli planujesz rekuperację w domu, koniecznie zaopatrz się w sprawdzoną jednostkę, która zapewni wysoki poziom wydajności przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej. Takie są rekuperatory Zehnder, czyli urządzenia produkowane przez markę z wieloletnim stażem.