Rekuperatory Flexit

Norweskie rekuperatory Flexit to urządzenia wyróżniające się funkcjonalnością, niezawodnością i ceną adekwatną do jakości wykonania jednostki. Asortyment firmy Flexit to rekuperatory podwieszane, sufitowe oraz systemy wentylacji decentralnej. W ofercie naszego sklepu internetowego COMFORT Technology znajdziesz topowe modele rekuperatorów Flexit. Postaw na wysoki poziom wydajności systemu wentylacji i ciesz się świeżym powietrzem w całym domu.

Nowoczesne rekuperatory Flexit – pełny odzysk ciepła i wilgoci

Rekuperatory Flexit od norweskiego producenta gwarantują wysoki poziom komfortu przebywania w domu. System odzysku ciepła oraz wilgoci sprawia, że latem pomieszczenia są przyjemnie schładzane, natomiast zimą ciepłe powietrze dłużej utrzymuje się w pomieszczeniach. To przekłada się bezpośrednio na oszczędności w codziennej eksploatacji budynku.

Innowacyjny system cyrkulacji tlenu zastosowany w rekuperatorach Flexit pozwala na efektywne usuwanie zanieczyszczonego powietrza przy jednoczesnym dostarczeniu świeżego, oczyszczonego powietrza.

Jak zbudowane są rekuperatory Flexit? To warto wiedzieć!

Rekuperatory Flexit dostępne w ofercie COMFORT Technology są standardową konstrukcją, która składa się z kilku mechanizmów. Aby rekuperator mógł działać prawidłowo i z optymalną wydajnością producent zdecydował się na zastosowanie takich rozwiązań, jak:

  • wymiennik obrotowy,
  • filtry klasy F7,
  • grzałkę wtórną,
  • sterowanie z aplikacji,

Obrotowy wymiennik ciepła w rekuperatorach Flexit skutecznie odzyskuje wilgoć nawiewaną  z powrotem do pomieszczeń. To przekłada się na utrzymanie prawidłowych warunków, które przekładają się na stan zdrowia domowników. Odpowiedni poziom wilgotności gwarantowany przez rekuperatory Flexit to także gwarancja braku problemów z górnymi drogami oddechowymi oraz mniejsza podatność domowników na infekcje.

Dlaczego warto kupić rekuperatory Flexit w COMFORT Technology?

Jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się na inwestycję w rekuperator Flexit. To nowoczesnej jednostki wentylacji mechanicznej, które gwarantują:

  • oszczędność na rachunkach za ogrzewanie nieruchomości,
  • idealnie czyste i świeże powietrze przez całą dobę,
  • prawidłowy poziom wilgotności pomieszczeń.

Warto też dodać, że rekuperatory Flexit mają w standardzie wbudowaną aż podwójną filtrację F7, która niweluje smog i bakterie. Dodatkowo silniki nawiewów są odpowiednio wytłumione, a to przekłada się na cichą pracę rekuperatora. Wybierając jeden z modeli rekuperatorów Flexit zyskujesz pewność, że domownikom nie będzie dokuczać całodobowa praca rekuperacji.

Kolejny atut jednostek tej marki to kasetowa konstrukcja, dzięki czemu wymiana filtrów i wyczyszczenie wnętrza zajmuje nie więcej niż kilkadziesiąt sekund. Jeśli szukasz innowacyjnych rozwiązań wentylacyjnych do swojego domu, koniecznie postaw na rekuperację Flexit z dostępem do aplikacji mobilnej Flexit GO.